Przejdź do głównej zawartości

Lift kartki

Po raz pierwszy zrobiłam lift kartki.
I bardzo mi się spodobało.
Tła i kwiatka zrobiłam sama, ostatnio mam ochotę wszystko robić sama.
Czasu jak na lekarstwo, ale siedzę i mnę płatki. A co.
Zdecydowałam sie na minimalistyczny styl i niewielką paletę kolorystyczną.







Kartke zgłaszam na wyzwania

Towarzystwa Dobrej Zabawy Lift pracy Natalii Strelec



Art Piaskownicy Kolory lutego 




Komentarze

  1. Магда, работа получилась симпатичная. Пробуйте и дальше учиться у мастеров. Спасибо от блога ТДЗ. С теплом, Елена.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam prace z kartonem i chlapaniami.
    Dziękuję za udział w wyzwaniu Towarzystwa Dobrej Zabawy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nawet nie przypuszczałam, że nasze kolory tak się wpasują w wielkanocne klimaty. Dziękuję za udział w wyzwaniu Art - Piaskownicy :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Ładnie, romantycznie... :) dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Fajna praca;) Dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy;)

    OdpowiedzUsuń
  6. śliczna ! Dziękuję za udział w wyzwaniu Art Piaskownicy :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Śliczna karteczka, dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu TDZ

    OdpowiedzUsuń
  8. piękna, bardzo fajne kolory, dziękuję za zabawę z TDZ

    OdpowiedzUsuń
  9. Ciekawa praca. Dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy, pozdrawiam i życzę powodzenia :-)Inka-art DT

    OdpowiedzUsuń
  10. Fajna praca:) Dziękuję za udziała w wyzwaniu Art-Piaskownicy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz