Przejdź do głównej zawartości

Trochę słońca, trochę lata

Połączyłam najróżniejsze kolekcje, min, Lemoncraft, Galeria Papieru, Mintay i powstała karteczka urodzinowa na kwadratowej bazie. Do tego koronki, przeszycia zrobione radełkiem, ręcznie robione kwiaty z papieru, trochę błysku oraz chlapania. 




Kartka leci na wyzwania:

Rapakivi Wyzwanie #93 linia Żółty kolor - Kropeczki - Przeszycia


Komentarze

  1. Pięknie skomponowana kartka. Dziękuję za udział w wyzwaniu Altair Art

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna kartka. Świetne kolory, które do siebie pasują.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna, dziękuję za udział w wyzwaniu Altair Art

    OdpowiedzUsuń
  4. piękne te kwiaty - dziekuję za wspólną zabawę z Rapakivi :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :D coraz bardziej lubię papierowe kwiaty :)

      Usuń
  5. Piękna kwiatowa kompozycja.dziękuję za zabawę z Rapakivi.

    OdpowiedzUsuń
  6. Ciekawa praca. Dziękuję za udział w lipcowym wyzwaniu Altair Art :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Przepiękna praca! Bardzo w moim guście :) Dziękuję za wspólną zabawę z Altair Art, Monika DT

    OdpowiedzUsuń
  8. jak zwykle antastyczna praca, dziękuję za zabawę z Altair Art

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz