Przejdź do głównej zawartości

Wszystkomająca kartka

Zatytułowałam mój dzisiejszy wpis Wszystkomająca kartka, ale to gruba przesada, ponieważ brakuje jej jeszcze baby z dziadem ;) A tak na poważnie to kartka powstała w ramach zabawy na grupie FB Świat Pasji do wyzwania Bingo, ale ostatecznie nie wzięła w niej udziału, zasady tutaj. Musiałam na niej umieścić jak najwięcej elementów, najlepiej jakby znalazły się wszystkie z Bingo, ale nie udało się bodajże z trzema. W każdym razie zabawa była przednia, trzeba było trochę pogłówkować. Kratka pojawia się u mnie jako odbitka stemplowa, którą potem wyembossowałam na gorąco złotym pudrem. Użyłam ciepłych, jesiennych kolorów, ale już można dojrzeć tęsknotę za śnieżną, piękną i białą zimą ;).





Karteczka leci sobie na wyzwania




Scrapelektrownia Kartka z błyskiem




Komentarze

  1. Piękna kartka! Dziękuję za udział w wyzwaniu Tekturkowo <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Dużo wszystkiego na tej kartce ale jak to do siebie pięknie pasuje:)dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna mixmediowa praca 👏 Dzięki za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy 😀

    OdpowiedzUsuń
  4. Fantastyczna i ten emmbossing dodaje jej pazura. Dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy

    OdpowiedzUsuń
  5. Wszystko pięknie skomponowane :)
    Dziękuję za udział w zabawie na blogu Art-Piaskownica.

    OdpowiedzUsuń
  6. Nooo.... Faktycznie sporo dodatków udało Ci się tu wkomponować! Bardzo fajny efekt końcowy! Dziękuję za udział w wyzwaniu! Tekturkowo DT - Ankarika Craft

    OdpowiedzUsuń
  7. Pięknie i na bogato :-) Dziękuję za udział w wyzwaniu Tekturkowo, pozdrawiam i życzę powodzenia :-)

    OdpowiedzUsuń
  8. Pięknie i na bogato :-) Dziękuję za udział w wyzwaniu Tekturkowo, pozdrawiam i życzę powodzenia :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz